bezpieczeństwo i higiena pracy, szukam

bezpieczeństwo i higiena pracy, szukam

Zastanawiam się czy bhp na śląsku jest przestrzegane niezwyklej niż w innych regionach? U was są kopalnie i praca niebezpieczna, wobec tego jestem ciekawy czy te szkolenia w ogóle się jakoś różnią od tych, które są chociażby na północy

Lalka

Posty: 5

 
Moje doświadczenia są takie, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, dlatego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, które są organizowane u nas są sensowne i ciekawe, dlatego u nas każdy słucha. Według mnie istotne jest odpowiednie podejście do tego tematu, a wtedy osoby, które mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

Bernatsti

Posty: 8

 
U nas szkolenia nic nie dają, bowiem każdy siedzi i myśli o wszystkim poza tym, co ma na szkoleniu. Na nieszczęście potem to jest niebezpieczne dla pracowników, natomiast ludziom wszystkiego przetłumaczyć się nie da. Takie życie.

Buła

Posty: 4

 
Nie wszyscy wiedzą, iż szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zagwarantować na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

Kwatuszek

Posty: 6

 
Osobiście mamy podejście bardzo doświadczone do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, zatem nie chce tylko słuchać, niemniej jednak chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

22elzo

Posty: 21

 
Trudno jest porównać to, co mają na bhp na śląsku z tym, co jest dla przykładu na pomorzu. To całkowicie inny przemysł, dlatego trzeba inaczej podchodzić do takiego szkolenia. W ten sposób uzyska się bezpieczeństwo w pracy, co przecież może komuś uratować zdrowie, a nawet życie.

magic17

Posty: 23

 
Osobiście mamy podejście bardzo profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

jommen

Posty: 14

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

Mier56

Posty: 5

 
Jeśli nie chcesz szukać, a interesuje Cię bhp w Katowicach to mam rozwiązanie. Wystarczy wejść na stronę hhttp://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i jest propozycja.

bartek33

Posty: 17

 
Odbywam szkolenia bhp w Katowicach i akurat pracuje, jako kierowca także nie ma tutaj różnicy czy to centrum kraju czy inny region. Na pewno w przypadku górnictwa jest to całkowicie, co innego, ale u mnie nie.

Joe

Posty: 22