Sadzonki jagoda kamczacka, polecicie firmę ?

Sadzonki jagoda kamczacka, polecicie firmę ?

Znacie dobre oferty odnośnie borówki amerykańskiej wysokiej? Szukam zdrowych sadzonek, producenta u którego można też liczyć na skup owoców i pomoc przy plantacji. Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

dyduch34

Posty: 8

 
Tak to dobra hurtownia sadzonek. Mają też dobrych partnerów europejskich więc można u nich liczyć na dobrej jakości sadzonki. Szkoda sadzić jak nie wiesz, co będzie. To jest gospodarstwo ogrodnicze, które prowadzone jest od pokoleń, znają się, mają doświadczenie. Serdecznie polecam, sam korzystałem.

Czorny1337

Posty: 19

 
To jest hurtownia sadzonek, niemniej jednak i producent http://www.zielonykrzaczek.pl. Korzystam z ich oferty od przeszło 5 lat. Jeśli zależy wam na jakości, zdrowych sadzonkach to polecam zakupy właśnie w tym miejscu.

Buła

Posty: 17

 
Daję sobie kolejna szansę:) W tym roku znowu nabędę sadzonki jagody kamczackiej i będę próbował :) Być może trafiłem na złe sadzonki, zatem skorzystam z polecenia jakiegoś dobrego producenta.

MałeM34

Posty: 19

 
Ogólnie też ich polecam, znam to miejsce, albowiem kilkukrotnie korzystałem z oferty ich sadzonek krzewów owocowych. W ogrodzie sprawują się niesłychanie dobrze :-) zatem warto mieć ich ofertę na uwadze.

Lux-Mark

Posty: 17

 
Po żywą choinkę na święta widać, że najlepiej udać się do producenta :) Mają też srebrny świerk, niemniej jednak chyba drogie jest takie drzewko. Do końca roku jeszcze daleko :)

messi10

Posty: 9

 
Być może i ja zdecyduję się na jodłę kaukaską do ogrodu. Właśnie takiego drzewka mi brakuje no i na święta byłoby pięknie przed domem. Podobno rosną bardzo wysokie mimo że to warunki ogrodowe.

Czarek

Posty: 18

 
Piszę odnośnie żywej choinki na święta. Już nigdy nie będę kupował w markecie. W tamtym roku zrobiłem nabycie właśnie od producenta i to całkiem różne drzewko. Przepiękne, zielone, kształtne i poza tym wiem, iż nie przepłaciłem. Dbają o jakość, więc polecam każdemu, komu zależy na naprawdę choince z klasą.

bartek33

Posty: 14

 
Piszę odnośnie żywej choinki na święta. Już nigdy nie będę kupował w markecie. W tamtym roku zrobiłem zakup właśnie od producenta i to całkiem inne drzewko. Piękne, zielone, kształtne i poza tym wiem, że nie przepłaciłem. Dbają o jakość, więc polecam każdemu, komu zależy na naprawdę choince z klasą.

Alfonsik5

Posty: 2