kuchnie na wymiar w Katowicach, opinie

kuchnie na wymiar w Katowicach, opinie

Czy jest ktoś w stanie polecić mi profesjonalną firmę, która wykonuje kuchnie na wymiar na Śląsku. Przymierzam się z mężem do remontu kuchni, jest ona niesłychanie mała. Chcemy, aby była dobrze funkcjonalna.

Miki

Posty: 5

 
Dwa lata temu robiliśmy z żoną remont i robiliśmy kuchnie na wymiar. Mamy bardzo małą i wąską kuchnię, w sklepach nie mogliśmy odnaleźć gotowych szafek. Musieliśmy zdecydować się na takie rozwiązanie i nie żałujemy.

bartek33

Posty: 6

 
Niezwykle wyśmienitym pomysłem jest kuchnia na wymiar. Samemu można wybrać jej funkcjonalność. Dopasować ilość szafek, kolory, blaty, a zarówno wysokość szafek wiszących.

Lupusx

Posty: 12

 
Jeżeli chodzi o kuchnie na wymiar w Katowicach, to mogę polecić Ci jedną firmę https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/. Moja kuchnia była niesłychanie mała, ciężko byłoby mi odszukać jakiekolwiek gotowe szafki, oni pomogli rozwiązać mój kłopot.

Krzyś23

Posty: 5

 
Planując remont, powinnaś zastanowić się nad kuchnią na wymiar na Śląsku. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie. W sklepach meblowych nie znajdziesz tak dobrze dobranych szafek do Twojego wnętrza.

Joe

Posty: 14

 
Powiem wam, iż kuchnie na wymiar są idealne w małych pomieszczeniach. Ja wykonywałam ją na poddaszu i powiem wam, iż nie wyobrażałam sobie w ogóle tego uprzednio. Teraz kuchnia jest piękna i funkcjonalna.

marcinmg

Posty: 4

 
Z żona zdecydowlaiśmy się na kuchnie na wymiar w Katowicach i powiem wam, iż była to bardzo dobra decyzja. Sami wybieraliśmy, które szafki chcemy mieć i ilość szuflad. Kuchnia jest bardzo funkcjonalna i spełnia nasze potrzeby.

edyta123

Posty: 13

 
My remontując mieszkanie, również wykonywaliśmy kuchnie na wymiar w Katowicach. Robiliśmy w zabudowie piekarnik, lodówkę, pralkę i zmywarkę. Wszystko bardzo ładnie wygląda i się komponuje. Bardzo mam łatwy dostęp do tych urządzeń.

Czarek

Posty: 11

 
Musisz znaleźć firmę, która wykonuje kuchnie na wymiar w Katowicach. Ja jestem z innego miasta i niestety ci nie mogę. Zwracaj uwagę na opinie klientów na temat danej firmy.

ruszell

Posty: 14