Viessmann serwis, poszukuję !

Viessmann serwis, poszukuję !

Jestem przed dylematem czy kupić klasyczny piec na ekogroszek czy postawić na oryginalny piec gazowy?

Alibas67

Posty: 2

 
Od lat jest rywalizacja wybrać gaz, prąd czy ekogroszek. Przecież każdy z nas ma inny dom, różne potrzeby. Koszty? Jak określić koszty skoro ja lubię siedemnaście stopni w domu, a znajomy dwadzieścia trzy? Wiecie, która jest różnica w kosztach przy takich temperaturach? Minimum sto procent.

dobrusia

Posty: 16

 
Koszty instalacji są dość wysokie, dlatego my jak budowaliśmy dom daliśmy sobie z tym spokój. Może jeszcze kiedyś wrócimy do tego tematu, natomiast na pewno nie teraz.

jarcio00

Posty: 5

 
Zajmowałem się kiedyś montażem pieców viessmann w Warszawie i tę firmę mogę polecić. Jeśli ktoś decyduje się na gaz to tylko przy współpracy ze znanym producentem piców. Wtedy daje to gwarancje bezpieczeństwa, a przecież to jest w tym przypadku najważniejsze i trzeba o to zadbać. Samemu lepiej nic nie montować.

adamu90

Posty: 7

 
Jeśli mam problem to naprawą pieców viessmann w Warszawie zajmuje się ten serwis https://grzeko.pl wobec tego mogę ich polecić. To specjaliści, którzy na czas przyjechali i przed mrozem wszystko naprawili. Mają wiedzę i co istotne dysponują większością części zamiennych.

tasdefleja

Posty: 11

 
Stać Cię to zamawiasz montowanie pieca vaillant Warszawa i cieszysz się bezobsługowym ogrzewaniem. Nie stać Cię? Szukasz innego rozwiązania, które da daje efekty, na których Ci zależy, czyli pragniesz żeby było tanio.

q-olek

Posty: 5