Kaseta vhs do płyty dvd. Da się tak?

Kaseta vhs do płyty dvd. Da się tak?

Witajcie, jak pewnie mnóstwo z was mam różne nagrania z czasów kiedy to jeszcze nie było komputerów. Mam kilka ważnych kaset vhs, które chciałbym odtworzyć. Nie mam już odtwarzacza dvd zaś zależy mi oby obejrzeć film zaś przy okazji pokazać go rodzinie.

Rafałek34

Posty: 24

 
Witajcie, widzę, że od dawna nikt nie odezwał się w temacie natomiast wiem, ze problem jest dość popularny. Na kilku forach nie uzyskałem żadnej odpowiedzi to może tutaj ktoś doradzi dobre rozwiązanie. Kasety nie są w wyśmienitym stanie natomiast zależy mi na ich utrzymaniu. Nie chciałbym stracić tak cennych pamiątek. Dodatkowo nie mam tego jak odtworzyć natomiast zależy mi niesłychanie na tych kasetach.

irek157

Posty: 28

 
Jeżeli szukasz porządnej oferty to mogę zapytać wujka albowiem z tego co wiem ostatnio korzystał z takich usług. Film po nagraniu na vhs wygląda niesamowicie. Wyższe kolory, jakość oraz ostrość dało znakomity efekt. Warto wydać kilkanaście złoty albowiem później możemy sobie nawet zrobić kilka kopii zapasowych i wręczyć je swoim bliskim.

DevilScream

Posty: 14

 
Moi rodzice kilka miesięcy temu nagrywali własne nagranie weselne na dvd to korzystali z usług takiej firmy. Kasetę można wysłać pocztą i po krótkim czasie możemy oczekiwać na przesyłkę zwrotną. Jakość obrazu ulegnie poprawie dzięki nowoczesnym technikom komputerowym zarówno warto wydać 15 złotych jeżeli się nie mylę.

kubaraj

Posty: 22

 
Czy udało ci się już może znaleźć rozwiązanie? Planuje nagrać na płyty dvd kilka starych rodzinnych pamiątek aby na wspólnych rodzinnych spotkaniach móc jeszcze raz wrócić do tych czasów. Składnik kaset nie jest w dobrym stanie zatem zależy mi na tym. Liczę na porady oraz dane do prawdziwych fachowców zaś nie amatorów, którzy mogą robić to źle.

Django

Posty: 23

 
Kiedyś trochę poszukiwałem na temat w Internecie ale ciężko było cokolwiek innego znaleźć ale może obecnie to się zmieniło. Ja nagrałem kamerą po tym jak puściłem w odtwarzaczu. Jakość trochę nie do końca znakomita ale zawsze mona zachować pamiątkę na długie lata. Jakbyś odnalazł coś to proszę podaj dane.

Dresiq

Posty: 15

 
Oferta www.vhs24.pl jest rozwiązaniem waszego problemu. Korzystałem już kilkukrotnie i polecam znajomym. Technicy potrafią uatrakcyjnić nasz film dzięki czemu film będzie jest ładniejszy. Kilkanaście zł jest warte utrzymania pamiątki na zawsze. Dla naszych pokoleń.

Polaczek90

Posty: 22

 
Poszukuję analogicznej usługi, proszę o polecenie sprawdzonej firmy, która nie zepsuje mojej kasety. Raz już się tak stało zatem też nie mam zamiaru korzystać z usług amatorów. Jestem w stanie dobrze zapłacić za wysoką jakość nagrania. Słyszałem, iż obraz można troszkę naprawić zatem też liczę na pomoc profesjonalistów.

Renifer87

Posty: 24