salon kosmetyczny kraków ??

salon kosmetyczny kraków ??

Witam. Potrzebuję pomocy. Zależy mi na dobrej jakości zabiegach kosmetycznych. Potrzebna mi po prostu zaufana kosmetyczka w Krakowie. Jeśli korzystacie z usług i jesteście zadowolone, to bardzo dziękuję za polecenie i pomoc.

Namo

Posty: 7

 
Tutaj mają wiele ciekawych zabiegów pielęgnacyjnych https://www.munecakrakow.pl. Polecam, ponieważ sama tu chodzę. Zawsze profesjonalne usługi. Poza tym miła atmosfera i świetna pomoc w wyborze zabiegu, gdy przyszłam pierwszy raz. Cennik przystępny. Salon urody w Krakowie godny polecenia.

wigry00

Posty: 10

 
Ja uważam, że każdy z nas winien systematycznie chodzić do kosmetyczki. Szczególnie po lecie, żeby podreperować stan skóry. Też szukam dobrego salonu urody w Krakowie, któremu będę mogła zaufać.

Wacław

Posty: 24

 
Też mnóstwo dobrego słyszałam o Muneca. Mają niezwykle dobry sprzęt i profesjonalnych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś profesjonalny zabieg na twarz. Efekt jest znakomity, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

mJaUrVcEin

Posty: 10

 
Też słyszałam, że Muneca to doświadczone miejsce. Znajoma tam chodzi na makijaż. Podobno niesłychanie miła atmosfera, a jak potrzebny jest zabieg, to konsultują i radzą. Zachorowałam na peeling kawitacyjny i chyba też się umówię.

Tadzin

Posty: 15

 
Z takich zabiegów korzystałam w gabinecie kosmetycznym w Krakowie i powiem tak, że jestem zadowolona, ale musiałam pójść kilka razy. Poza tym wdrożyłam ćwiczenia. Zabiegi świetnie się uzupełniają z treningiem. Efekty są widoczne już po pierwszym razie, ale trzeba się oczywiście pilnować z jedzeniem itp. :D

Demi45P

Posty: 11

 
Myślałam o tym, żeby skorzystać z jakiegoś takiego profesjonalnego zabiegu, ale musiałabym być pewna, że to dobra kosmetyczka w Krakowie. Dużo słyszałam, że takie zabiegi potrafią narobić więcej szkody niż pożytku.

jonek91

Posty: 18

 
Dokładnie tak jest. Najważniejszy jest wywiad, dzięki któremu zabieg jest w pełni bezpieczny. Dużo słyszy się dziś na temat opłakanych skutków zabiegów upiększających. Zabieg liposukcji ultradźwiękowej wykonywałam w renomowanym salonie urody w Krakowie, dlatego nie bałam się. Przeprowadzili konsultacje, więc wszystko było bezpiecznie.

wom_ww

Posty: 10

 
Nie ma to jak profesjonalny peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, ponieważ dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

Warszawiak

Posty: 14