filmy dostępne online, gdzie warto ?

filmy dostępne online, gdzie warto ?

Szukam strony internetowej, gdzie dostępne są darmowe filmy online. Czy znacie może popularne serwisy, jakie proponują filmy zupełnie za darmo?

weryl77

Posty: 1

 
Filmy dostępne online czasami są za darmo. Jednak za premiery kinowe trzeba niestety płacić spore pieniądze, co nie zabardzo mi się podoba.

TomekK

Posty: 5

 
Jeśli chodzi o seriale online to tutaj masz stronkę, z której ja korzystam https://www.megafilm.pl. Najczęściej znane serwisy wymagają zakupienie pakietu premium. Na stronie którą Ci podałem, nie wymagają takiego działania. Możesz oglądać filmy i seriale zupełnie za darmo.

dobrawka

Posty: 7

 
Ja kiedyś oglądałam niezwykle dużo seriali, jednakże teraz czas mi na to nie pozwala. Chciałabym jednakże do tego wrócić. Serial online znany serwis oferuje sporo ciekawych produkcji, a nawet telenowele telewizyjne.

Zyciowwy

Posty: 4

 
Mnóstwo stron oferuje darmowe filmy, a jak później się okazuje i tak trzeba płacić. Również skorzystam z waszych poleceń i z chęcią obejrzę darmowy film online na znany serwis.

mew soncz7777

Posty: 7

 
Dokładnie tak jest, jak ty piszesz. Możesz oglądać za darmo, a jak chcesz więcej możliwości to możesz wykupić pakiet premium. Jeśli chcesz oglądać tylko serial online na znany serwis to nie musisz tego robić.

Piotrek.P

Posty: 7

 
Film online znany serwis możesz oglądać na sporo portalach, jednakże przeważnie są one płatne. Częstokroć trzeba wykupić pakiet premium, aby cokolwiek obejrzeć.

Mnert67

Posty: 15

 
Ja kiedyś oglądałam super serial online na znanym serwisie. Niestety nie mogę go teraz nigdzie odnaleźć, więc nie mogę Ci nic polecić. Natomiast może popatrz sobie na darmowych stronach za fajnymi serialami lub filmami.

JasioJasio

Posty: 4