ogłoszenia nieruchomości za darmo, gdzie szukać?

ogłoszenia nieruchomości za darmo, gdzie szukać?

Nie za bardzo wiem jak stworzyć ogłoszenie sprzedaży mieszkania. Macie jakieś pomysły żeby zwiększyć szanse na sprzedaż?

Damiano

Posty: 3

 
Chciałbym żeby było mieć stać na zamek. Księżniczce już mam, ale wieży mi brakuje. Niestety mam małą kawalerkę, ale kto wie może w przyszłości się to zmieni? Cały czas gram na loterii i mam nadzieje, że wygram. Wtedy sprawdzeń piękne zamki i pałace. Ciekawe czy by mi wygrana milionowa na nie wystarczyła?

doprzodu67

Posty: 19

 
Mnie się nie chciało w to bawić samemu. Zgłosiłem się do biura nieruchomości, a oni sami wszystko przygotowali. Zapłaciłem, ale przynajmniej nie straciłem czasu na kombinowanie samodzielnie.

Wacław

Posty: 22

 
Odszukałem oferty na darmowe ogłoszenia nieruchomości na portalu https://houser.pl. Mają mieszkania, domy, pałace, działki i wiele innych. Warto do nich zajrzeć i to sprawdzić. Cały czas pracują nad ogłoszeniami, zatem są nowe i co istotne aktualne.

ZaNK3R

Posty: 9

 
Warto ogłaszać się w kilku miejscach. Wtedy zwiększają się szanse na to, że trafi się klient, który zechce zapłacić ustaloną przez nas kwotę.

Antekkk

Posty: 4

 
Portali z bezpłatnymi ofertami nieruchomości jest od groma. Bez problemów można coś znaleźć. Z tym, iż lepiej szukać takiego, który jest odwiedzany bardzo w wielu przypadkach.

Nikusim

Posty: 5

 
Lokalnie wystawiamy ogłoszenia, jeśli mam coś na sprzedaż. To idealne rozwiązanie, niemniej jednak czy sprawdzi się z nieruchomościami? Trudno powiedzieć. Na pewno trzeba sprzedawać tanio to się zbiegną bardzo szybko wszyscy zainteresowanie zakupem. Tak zawsze się dzieje.

TomekK

Posty: 8

 
Sprzedawałem tanio mieszkanie to po jednym dniu już było wszystko u notariusza załatwione. Cena jest istotna, ale i stan nieruchomości. Już nie wspominając o tym jak bardzo ważna jest lokalizacja.

Jasio234

Posty: 6

 
Najważniejsza jest cena i lokalizacja, a nie miejsce dodawania ogłoszenia. Jeśli jest w super miejscu, a do tego cena poniżej rynkowej to klienci w godzinę się wyszukają.

France23

Posty: 9

 
Rynek nieruchomości na razie stoi także z zakupem mieszkania czy domu nie ma żadnych problemów. Na razie czekam aż trochę ceny spadną i na pewno sam przejrzę oferty gdzie znajdę mieszkanie na sprzedaż w Warszawie. To dla mnie będzie inwestycja, dlatego cena ma znaczenie i będę szukał czegoś odpowiedniego.

Marko

Posty: 12